AVRUPA İLAÇ VE KOZMETİK A.Ş HAKKINDA

Modern dünyanın sunduğu teknolojik fırsatlarla kendi uzmanlık ve deneyimini birleştiren Avrupa İlaç ve Kozmetik Sanayi ve Ticaret AŞ, ilaç sektöründe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

2004 yılında kurulmuş olan şirketimiz, Avrupa A.Ş, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ağırlıkta olmak üzere üretim ve ithalat yapmaktadır. Avrupa A.Ş, insan sağlığı için yararlı olan ürünler üretmekten gelen heyecanını enerjisine yansıtmakta ve uzman kadrosunu sürekli olarak güçlendirmektedir. Türkiye dâhilinde toptan ürün dağıtımı yapmakta olan şirketimizin üretmekte veya ithal etmekte olduğu ürünler, geniş dağıtım ağımız sayesinde büyük bir alana ulaşabilmektedir. Bu geniş dağıtım ağımız, anlaşmalı bayilerimizden ve eczanelerden oluşmaktadır.

Firmamız Avrupa A.Ş, ilgili olduğu konuda pozitif sonuçlar sağladığı kesin verilerle ortaya konmuş olan ürünleri üretmekte veya ithal etmektedir. Üretimini veya ithalatını yaptığımız sağlık ve kozmetik ürünlerinin insan sağlığıyla uyumlu olmaları vazgeçilmez ilkemizdir ve bu konuyla ilgili olarak bütün yasal düzenlemeler, hem üretimde hem de ithalatta göz önüne alınır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin, insanların hayatlarına katma değerler eklediğinin farkında olan şirketimiz, insana sadece kaliteyi layık gören bir anlayışla çalışmaktadır.